| Patrice97 a întrebat:

Mi s-au fisurat ligamentele la genunchiul stang. Situatia e recidivanta asa ca medicul mi-a recomandat sa fac o operatie care e simpla. Mi-a promis ca pana la inceputul scolii voi putea merge din nou(acum pot). Imi e teama de acea operatie si de recuperare. Cine a mai facut dintre voi? Am sanse mari de recuperare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Dante_Dante_1905 a răspuns:

Nu-ti fie teama, Eu am patit asa ceva din cauza hobby-ului meu, fotball-ul
Ai o sansa de 98% de recuperara, operatia dureaza cam jumatate de ora daca esti mai slabut pana la o ora, eu m-am recuperat in 6 zile+ o zi in plus in spital