| Stefania a întrebat:

Napolitanele ingrasa?happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
| gabriela a răspuns:

Si inca cumhee hee, ti-ai dat seama?

| BlueEyes a răspuns:

Buna! Pai, da, din pacate ingrasa sad

| Petronela a răspuns:

Da

| cevazacelamineintorace a răspuns:

Easpunsul este da. Daca tii la siluata ta nu ar trebui sa mananci foarte multe.

| Lili_9060 a răspuns:

Daca mananci multe, da.Este in regula sa manaci dulciuri, dar nu multe, ca sa nu te ingrasi! Iti urez o viata frumoasa!

| roxy_2350 a răspuns:

Majoritatea fetelor care tin la silueta lor stiau deja ca trebuie sa se fereasca de ispitele dulci, inclusiv de napolitane.

| ancan a răspuns:

Daphappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu asa stiam.
Caci sunt dulci(au zahar);)
Uite citeste de aici titlul:
http://www.info-ziare.ro/tag/napolitanele/pagina-1/
"Napolitanele nu numai ca ingrasa..."
Deci tragi singura concluziile

| AngelaLily a răspuns:

Da, ingrasa daaaar depinde si cate mananci happy

| Marcia a răspuns:

In cantitati mici, nu ingrasa. Sunt dulciuri, deci au destule calorii. Dar nu cred ca mancand una doua te ingrasi.happy Doar in cazul in care le mananci in cantitati industriale. happy

| Epica a răspuns:

Din nefericire da, fiindca contine indulcitor si alte zaharuri