| anonim_4396 a întrebat:

Nu îmi trece conjunctivita. Sunt disperata. Am fost la doi oftalmologi și ai eșuat tratamentele ambilor. Mă dor din ce in ce mai tare ochii. Nu știu ce să fac. Mi-r frica că nu o sa-mi treacă și o sa orbesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O să treacă, nu o să orbești din asta.
Dietă, dietă, dietă. În 2 luni trece.

| Donsavas a răspuns:

Nu o sa orbesti. Conjunctivita trece si de la sine. Cere si o alta parere!

| Demidol a răspuns:

Mergi din nou la unul din acei medici si spune ca nu ti-a trecut. Iti va schimba tratamentul. De data asta va fi mai atent. NU sta in curent, nici in geamul deschis de la masini.