| LuizaRSD a întrebat:

BUNA sad Nu stiu ce am dar de 2 zile pe piept, mi s-a facut o zona rosie si se extinde pe burta, ma mananca foarte tare, pe ea sunt si 3 puncte mici rosii, DE CE? dau funda sad sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Urgent la medicul de familie, cu mamica de mana!
Posibil: pojar, pojarel, varsat de vant sau altceva contagios.
Nu ai voie la scoala 3 saptamani, daca-i este contagios!