| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Am facut sex vreo 3 zile la rand cu prietena si am observat ca mi-au aparut niste puncte mici rosii pe gland. Ce ar putea fi? Am facut neprotejat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

O fi ea bolna vă te a infectat, a mai facut si cu altii inaintea ta?

| szmotovio a răspuns:

Mergi la medic
Posibil sa fie vreo boala

| doctorandus a răspuns:

Nu stiu, mai. Daca tu crezi ca ai luat o boala, mergi la medic.

Răspuns utilizator avertizat
| dinaprilie a răspuns:

Iritatie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu negresa? happy
Daca nu trece în 2 zile vizitează un neurolog.

| MrAM a răspuns (pentru anonim_4396):

Neurologul, doar sa-i ofere suport emotional. Nu cred ca l-ar ajuta zic eu.

| anonim_4396 explică (pentru MrAM):

Dermato-venerolog my bad *

| acerr a răspuns:

Poate de la mana nespalata... penisul este la fel de sensibil, ai pus mana si nu te ai spalat ininte asta e cel mai clar

| NeverGonnaLetYouDown a răspuns:

Te pomenesti ca ti-o fi dat vreun STD/STI. Din descrierea aia n-are nici cel mai bun doctor cum sa-si dea seama despre ce vorbesti tu acolo.

| esa212015 a răspuns:

Poate o fi candidoză, mai exact o infecție cum ar veni. Dacă ai și mâncărimi din când în când mai ales, cel mai probabil asta o fi. Probabil are și iubita ta candidoză și ai luat și tu de la ea, posibil ea sa nu fi avut niciun simptom și sa nu știe.
În orice caz, nu te speria, mergi la un medic urolog și acesta cel mai probabil îți va da o cremă vreo 2 săptămâni și se va vindeca, să se trateze și iubita ta, să fie sigur.
Multă sănătate!