| DiaconuLeonard16 a întrebat:

Buna!
Pentru ce este medicamentul Tanakan?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

„Indicatii terapeutice

Tratamentul simptomatic al afectiunilor cognitive la adulti, cu exceptia dementei confirmate, a bolii Parkinson si tulburarilor cognitive secundare depresiei, bolilor vasculare, metabolice sau de origine iatrogenica.
Tratamentul adjuvant al vertijului de origine vestibulara, pe langa reabilitarea vestibulara. Tratamentul simptomatic al tinitusului."

1 răspuns:
| Tekken33 a răspuns:

Pentru probleme cognitive