| micurutza2005 a întrebat:

poate cineva sa imi spuna ceva despre o anume boala (dermatologica )se numesc meloizi daca bine am inteles sunt ceva pete rosii tari care dor si dau si mancarimi cred... ceva de genul asta si as vrea sa stiu mai multe despre asta si nu gasesc? multumesc happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fiindca nu exista termenul "meloizi". Intreaba exact despre ce este vorba fiindca nici nu-mi dau seama la ce te gandesti.

1 răspuns:
| OanaSall a răspuns:

Nu cred ca le zice meloizi. nu apare nimic despre asa ceva. poate ai gresit ceva in cuvant...