| TheDarkCristi a întrebat:

Buna prieteni! As vrea sa cumpăr vreo 20 eprubete din plastic sau sticla cu dop de lungime 15 cm aprox. Stiti de unde as putea sa cumpar? Multumesc frumos, funda!????

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Incearca sa intrebi la farmacie sau la spital de unde le cumpara ei.