| DeDe11 a întrebat:

Buna prieteni, deci tocmai am aflat ca am nevoie de vitamina C si asi dori sa va intreb ce vitamine imi recomandati ceva de supt si sa fie bun ceva dulce si sa nu te plictisesti rpede de gust,

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Vitamina C cu propolis este foarte bună!

5 răspunsuri:
| BBEgirl a răspuns:

Daca doresti poti lua Eurovita, ai un mix de vitamine si nu cred ca ti-ar strica cu ceva

| Q69 a răspuns:

Daca ai nevoie de vitamina C poti lua din fructe
vitamina C cea mai buna este cea clasica dar este acrisoara
se gaseste si sub forma combinata cu arome daca nu suporti sa fie acra
mai este o combinatie buna vitamina C + echinaceea foarte buna si pentru protejarea impotriva receli

| foxsilver a răspuns:

Se gaseste in farmacii Vitamina C cu arome de fructe.

| ExpertMen a răspuns:

Propolis C cu Eucalipt

| euwik a răspuns:

Mai bine ai manca fructe. sunt de o mie de ori mai bune decat pastilele alea... si oricum sunt chiar din surse proaspate si naturale(... evident ca nu acele fructe care stralucesc ca un bec (pentru ca sunt tratate))