| anonim_4396 a întrebat:

Buna prieteni!
imi ziceti si mie niste remedii naturale pentru cosuri?
multsam.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| anka a răspuns:

Incearca remediile de pe blogul meu: http://anka-flame.iblogger.org/? tag=acnee

3 răspunsuri:
| maddutsu17 a răspuns:

Capsule cu brusture. tongue
costa cam 7 lei. depinde de la ce firma sunt. le gasesti la PLAFAR.big grin:*

| neamtzu92 a răspuns:

Buna

Iti recomand o crema pentru fata care te ajuta sa scapi rapid de osuri ( in 2-3 zile ) este o crema de la enigma se gaseste in orice farmacie si costa in jur de 7. 5 lei
te speli cu ea de 2 ori pe zi si scapi de ele, am folosit-o si eu si face treaba. succes big grin

(fundita ) xD

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bea cel putin 2 luni de zile acneon, pastile naturiste.cosurile trebuie tratate intai de la interior si eventual, intre timp sa te dai la exterior cu o crema tot naturista. da cred ca e suficient sa bei pastilele ce ti-am zis.