| cristina10cris a întrebat:

Buna prieteni vreau un sfat vi s-a intamplat vreodata sa va simtiti naspa si sa aveti o stare naspa si sa nu o puteti descrie acea stare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, chiar fara motiv.
Dar am iesit afara, am intilnit oameni straini cu care am vorbit si starea s-a schimbat. O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Da,de cele mai multe ori.
E normal daca te afli la pubertate sau i adolescenta.
Schimbarile din corp sau din cauza schimbarii presiunii atmosferice, sunt multe cauze.
Iesi afara, socializeaza, mai uiti.
Te pup!

| Liiiax99 a răspuns:

Da.
Daca ai aceasta stare incearca sa te gandesti la lucruri... pozitive, frumoase.
Lasa trecutul in urma.
happy

| n1445 a răspuns:

De multe ori. Dar linisteste-te este o stare trecatoare... Eu zic ca poti scapa de acea stare ascultand muzica, sau facand ceea ce-ti place tie mai mult.
Sau vorbeste cu prietena ta cea mai buna.

| RomanianAviationAcademy96 a răspuns:

Sigur ca da! Dar e perfect normal... Aceste stari pot aparea din cauza schimbarii presiunii atmosferice, sau alti factori din natura. Cand simti asemenea stari, iesi putin pe afara fa putin sport, sau cu prietenii, apoi ai sa vezi ca totul va fi ok. Sper ca ti-am fost de folos. O zi buna! happy :*