| Rossa8807 a întrebat:

Heii... Vi s-a întâmplat vreodată să vă simțiți atât de singuri sa nu mai aveți nici măcar prieteni sa nu aveți cu cine vorbi? Chiar doare

8 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Nu îți face griji, treci și tu printr-o perioada, iar apoi totul o sa fie bine happy

| SilentRain a răspuns:

Singurateatea poate fii o binecuvantare si un blestem
Daca tu te simiti asa incearca sa iti schimbi perspecrtiva, megi la un pisholog

| J0B0MAT a răspuns:

Vorbesc cu mine.
Îmi plac conversațiile astea. Sunt cele mai constructive.

| gemeni6226 a răspuns:

Nu,deci nu exista dimpotriva a trebuit sa mai selectez ca nu exista sa am timp si chef de problemele fiecaruia.Deoarece asta fac prietenele apropiate te inunda cu problemele lor.

| GoldenZenith a răspuns:

Da, păpușă. De foarte multe ori. Dar decat sa stai lângă hiene, care vorbesc cu tine si "empatizeaza" cu tine doar de fațada, mai bine sa fii singura. Ce rol au persoanele in jurul tau daca nu sunt autentice si nu iti aduc nici un folos adevarat? Doar asa sa ai prieteni cu numele? Mai bine nu.

| IamJoKeR a răspuns:

Am trecut di eu prin asta, știu cum te simți.

| UnderPressure a răspuns:

Singuratatea e uneori necesara sa iti faci ordine in viata.

| PașaHassano a răspuns:

Sunt imun la prostiile astea, ma ai pe mine acum bon appetit