| seby27278 a întrebat:

Reusesc sa slabesc cu dieta asta: dimineata o banana, la pranz orez( cu multe legume) si cu carne iar seara pe la 17 salata de fructe si in timpul zilei alergare iar inainte de culcare abdomene. Ce spuneti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| eandopuncttk a răspuns:

Atentie sa nu confunzi acea "banana" cu altceva ca degeaba te mai apuci de dieta happy

| seby27278 explică (pentru eandopuncttk):

Fiecare dimineata incepe cu o banana la mine

| seby27278 explică (pentru seby27278):

Dar ce spuneti sunt pe drumul cel bun? happy

| eandopuncttk a răspuns (pentru seby27278):

Asta-i un lucru bun tongue

| hellchild a răspuns:

Dimineata se mananca cel mai mult, seara cel mai putin...