| Mrr_Añña_1982 a întrebat:

.sambata aceasta m-am operat de amigdalita..si ma doare gatul..foarte tare...
azi mi-a scos branula si inca ma doare, mana nu mi s.a umflat dar simt un discomfort si nu o pot misca...o simt amortita...ce pot face? sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| express11 a răspuns:

Trece.