| navinia a întrebat:

happy saptamana viitoare merg la scoala pentru ca am lipsit saptamana asta deoarece am fost la spital. dar intrebarea este: Sa merg si luni? adica marti o sa merg din nou la psiholog si mai are rost sa meerg si luni?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MiruD a răspuns:

Da Navinia. Eu zic sa mergi si luni. Pentru ca ai sa ramai in urma cu materia si o sa iti vina greu sa recuperezi tot.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Luni te prezinți la școală!
Pa, pa.

| alessia5158 a răspuns:

Ai motivare si pentru luni? --- daca nu ai, luni va trebui sa mergi la scoala!

| mihaelaaaaaaaea a răspuns:

Mai bine e sa stai acasa laughing, daca nu ai ore importante sau teste sau altele poti ramane acasa fara nici o problema.

| Cryss_Crystyna_1994 a răspuns:

Nu mai are rost... asa mai bine nu mergi si ii spuii mamei sau tatalui tau sa sune un prof\dirig(a)\invatator(are) si sa ii zica, ca nu mai mergi luni deoare ce mergi marti la psiholog si ai nevoie de inca o zi de odihna... happy