| 1Q a întrebat:

Voi saptamana viitoare luni si marti mergeti al scoala daca da spuneti-mi din ce oras sunteti pls

5 răspunsuri:
| friday a răspuns:

Se merge la scoala! Dar eu nu ma duc, imi iau vacanta mai devremelaughing

| Aiicha a răspuns:

Luni fac ore si e program scurt, iar marti stam la scoala peentru serbarea de Craciun.

| Dreamin a răspuns:

Eu merg. pffffff
Is la scl in Italia

| Codruta a răspuns:

La noi se merge luni si se fac " ore " doar pana la 10 ( am pus ore in ghilimele pentru ca nah ce ore se mai fac in ultima zi de scoala )

marti nu se mai merge :*

Sunt din Oradea

Daca esti nelamurit/a daca trebuie sa mergi la scoala sau nu intreaba-ti diriginta/dirigintele ea/el te va informa cel mai precis

Pa pa!

Codruta

| simo_8168 a răspuns:

Sunt din tg sec.si mergem luni si mari
da marti nu cred ca o sa tinem ore
oi sa stam pedegeaba.
voi mergeti?