| daniel1 a întrebat:

Am o intrebare.

M-am operat acum 2 ani de fimoza la o varsta inainte, 23 de ani, pentru ca nu au stiut ai mei de mic ca am aceasta problema.

Am fost la spitalul Panduri si m-a operat. Dupa aceea am fost la spitalul Fundeni unde un doctor mi-a lungit putin frenul cred.

Acum vreau sa va intreb : De ce mi-a ramas o pielita care atarna in jos de la preput? Este inestetica, nu ma incomodeasa. As putea face ceva sa o retusez?

Si inca ceva : frenul care credeam ca mi l-a scos de tot cred ca este inca acolo, ca ma deranjeaza cand il ating.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu e nimic anormal, stai linistit si lasa-le pe toate asa cum sunt.

Abh
| Abh a răspuns:

Asa cum ai descris tu arata un organ genital operat de fimoza. incearca sa te obisnuiesti cu el asa cum e.

Abh
| Abh a răspuns:

Asa cum ai descris tu arata un organ genital operat de fimoza. incearca sa te obisnuiesti cu el asa cum e.

| sohodol2003 a răspuns:

Indicatia data de administratorul acestui site este cel mai bun sfat. Medicul este in masura sa-ti spuna ce si cum, nu cred ca este o jena sa-ti expui problemele intime. Ar fi interesant sa ne spui si rezolvareawinking