| Sorcadel95 a întrebat:

Buna Seara.Am o intrebare si va rog sa ma ajuta-ti.
Am sub ochi-langa nas ca o linie cred ca ii un rid si ma deranjeaza cum arata ce ar trebui sa fac.Va rog frumos ajutati-ma

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| tr3ig a răspuns:

Daca crzi ca e un rid atunci incearca sa te odihnesti cat mai mult si sa stai cat mai putin cu ochii in calculator si in alte dispozitive gen lui (tableta iphon sau ce mai ai tu )