| tajahaajjaj a întrebat:

Hey, am un fel de gaura, gen am o linie sub ochi ca și cum ai dormi și ți-ar rămâne urmă și arată urat vizual. Ce ar trebui să fac să nu se mai vadă, vă rog să mă ajutați?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Miruna333 a răspuns:

Fa poza si pune pe https://imgur.com/ si trimite-mi link-ul pozei in privat sau aici sa imi dau seama. Lucrez in domeniul estetic

| tajahaajjaj explică (pentru Miruna333):

Nu mă lasă să trm dar îți dau ig și îți trimit acolo ca aici nu mă lasa