| Hela a întrebat:

Buna seara! Am o problema, de cateva zile ma doare buricul laughing. Stie cineva de ce?laughing

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
| Dddonkey a răspuns:

Inca te mai crezi buricul pamantului? big grin
Dureri de buric chiar nu am auzit pana in momentul de fata, poate e mai intalnit la dansatoarele din buric big grin

| Hela explică (pentru Dddonkey):

Eu am mai pățit așa și aveam dureri la urinare... Acum am avut cam acum 3-4 zile cand a început si durerea de buric am avut si o durere la urinare. e posibil sa fie o infecție sau o raceala?:-s

| Dddonkey a răspuns (pentru Hela):

Exista teoria asta in popr ca daca sunt usturaturi la urinare poate fi o raceala, dar poate inseamna si alte posibilitatii. Daca ai posibilitatea vezi un medic.

| Andrei181 a răspuns:

Pentru ca mănânci prea mult.

| Celcestietot a răspuns:

Afli daca te consulta un specialist.

| Iote a răspuns:

Ai mancat mult dulce?
Da sau nu, tot la medic trebuie sa ajungi.

| Hela explică (pentru Iote):

Zilele astea am mancat mult dulce, dar in general nu mananc mult...;-;

| Hela explică (pentru Andrei181):

Nu cred ca e asta problema laughing

| sierra1 a răspuns:

Asta ce e, o ghicitoare?

| sierra1 a răspuns (pentru Dddonkey):

" Dddonkey : Exista teoria astadaca sunt usturaturi la urinare..."

dar pe intrebător îl doare in buric. Sau pe acolo se urinează mai nou?

| Hela explică (pentru sierra1):

Eu cred ca o sa-ti dau ignor si report la orice comentariu de genul pe care il faci big grin

| Dddonkey a răspuns (pentru sierra1):

Citeste mai sus, a mentionat ca are si dureri la urinare.