| gyna201 a întrebat:

Buna seara:*! Am o rugaminte la voi. daca puteti sa ma ajutati cu un mic sfat.De cateva zile simt niste zvacniri in corp..ca o senzatie de soc electric..nu stiu exact cum sa explic dar sunt foarte enervate aceste senzatii si imi dau panica facandu-ma sa ma gandesc la tot felul de lucruri sfsad. Mentionez faptul ca mi-am facut rmn cerebral.ekg, electromiograma la muschi..la plamani toate analizele posibile si la sange pentru ca ma gandeam poate am caderi de calciu.dar mi-au iesit bine.Nu mai stiu unde sa ma duc si nu mai suport sa imi innebunesc prietenii cu starile mele de ameteala confuzie..cand ma misc sunt foarte rigida..simt ca ma dezechilibrez.Aceste stari le am de 2 ani de cand am fumat o porcarie.Mi-a mai trecut oricum.nu mai fac atacuri de panica dar au aparut aceste senzatii urate care iar imi dau de gandit.Ce credeti ca pot avea pentru ca eu deja nu mai incredere in medici

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
evenso
| evenso a răspuns:

Ar trebui sa faci o consultatie neorologica.