| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara, am primit un tratament pentru ca am niste dureri musculare foarte mari deoarece practic un sport, bine asta nu conteaza si am primit pe baza unor supozitoare Voltaren, bag cate 2 pe zi, unul dimineata si unul seara, nu ma doare cand le introduc sau ceva, dar dupa ma ustura groaznic si dupa 20-30 minute gasesc pe chiloti tot alb si ud, ce as putea face? Nu prea introduc degetul pentru ca ma jeneaza, RASPUNSURI SERIOASE!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Poti incerca nurofen gel

| privatname a răspuns (pentru Donsavas):

Am incercat nu are niciun efect

| Sophieka a răspuns (pentru privatname):

Nu te mai forta atat de mult la sport sau fa o mica pauza.

| frateleian a răspuns:

Poti lua norofen