| anonim_4396 a întrebat:

Ma numesc Lacramioara si am 17 ani, de curand am tot inceput sa am dureri mari la spate din cauza ca practic handbalul, i-am spus mamei si mi-a cumparat un unguent de la Voltaren dar care nu schimba nimic, am fost la medic si mi-au fost recomandate niste supozitoare voltaren dar problema este ca eu nu am folosit supozitoare de cand eram micuta si mi le punea mama, nu stiu sa le folosesc deloc, ma poate ajuta cineva? Faza e ca este aiurea sa o pun sa mi le bage ea. MULTUMESC TUTUROR ASTEPT CAT MAI MULTE RASPUNSURI ORI AICI ORI IN PRIVAT!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Byb2001 a răspuns:

Poate e coloana fă o radiografie