| FlorinPATRON a întrebat:

Buna seara! Am si eu o intreabre care nu ma lasa sa dorm noaptea.
Tot vorbesc pe discord cu un prieten care este mereu plictisit, nu are chef de viata si vorbeste asa incet + alte stari de plictiseala, cand ma joc cu el diferite jocuri, el pare asa prost, nu alearga il omoara toata lumea.
Care este problema lui, de ce este asa?
Va rog sa ma ajutati!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil nu are chef de tine sau este ocupat cu altcineva mai important, cu care se joaca sau discuta.

| Violleta2022 a răspuns:

Poate tu nu realizezi, dar este 3 dimineata si voi va jucati in loc sa dormiti, asadar copilul ala este super obosit si tu tragi de el. Mergeti la culcare, ca trebuia la 10 seara, sa fiti in pat!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu putem să știm de ce, doar cu informația pe care ne-ai dat-o. Pot fi 1000 de motive. Și să presupunem că ai aflat motivul. Ce crezi că poți tu face pentru el, cu ceea ce știi?

| oglindasultanului a răspuns:

Cati ani are prietenul tau? Este doar vreun adolescent care nu se intelege cu persoane reale ca e hartuit de glumeti si batausi, avand o relatie cu calculatorul acasa?

| Crackman a răspuns:

Are depresie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are anxietate se numeste starea aia fara chef de viata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E depresiv