| daniela91 a întrebat:

Buna seara am si eu o intrebare. Sunt operata de 2 ani de apendicita si m-ai mereu mi se umfla operatia de face o galma sh se invineteste, am fost la dr care m-a operat ma consultat si a zis ca nu a uitat nimic... dar nu imi deschide operatia ca s-a inchis prea frumos, asta este raspunsul dr... oare ce se intampla?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alexopher30 a răspuns:

Probabil ai facut mult efor si s-a spart un vas de sange si e normal sa se umfe si sa se invineteasca... dar nu cred ca are vreo legatura cu operatia. poate ai fost mai sensibila acolo sau tea muscat ceva. nu stiu ce sa zic e doar o parere

| daniela91 explică (pentru alexopher30):

Pai da dar mereu se umfla...nu doar 1 data sa int...de mai multe ori

1 răspuns: