| ChildrenOfBodom a întrebat:

Bună seara. Am şi eu o problemă, am 14 ani şi mi se cojesc sânii. Aveţi idee de la ce ar putea fi, şi ce ar trebui să fac? happy

Mulţumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| FlorinDiablo a răspuns:

Pielea e deshidratata sau apa cu care faci dus, baie contine prea mult clor, iti recomand o crema si un sapun hidratant, si pentru integritatea ta iti recomand si o vizita la un dermatolog sa nu fie vreo ciuperca sau alt ceva

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

N-ai "explicat" cum este situaţia...

Oricum, NU este normal acest aspect şi TREBUIE să consulţi un dermatolog!

Toate cele bune.

| Azµre a răspuns:

Trebuie să vezi un medic, ai o ciupercă. Nu e normal deloc. Spune părinților și mergi cu ei la un dermatolog.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ii spui mamei tale. Ea te poate ajuta cu adevarat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Ar trebui s-o iei pe mămica ta şi să mergeţi împreună la un dermatolog.
Te pup!

| IlincaToma a răspuns:

Daca nu ai mancarimi este ok, foloseste sapunuri sau geluri de dus hidratante, foloseste creme de corp! Daca ai mancarimi mergi la medic!