| Adinutzzaa a întrebat:

Bună seara! Aveți idee dacă au reapărut pe piață anticoncepționalele Rigevidon?
Mulțumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Anonimul151 a răspuns:

Eu am cautat acum pe internet, si am gasit... Se pare că exista. Dar, nu se pot comanda online din cauza că trebuie rețetă medicală.

Cel mai bine ar fi să mergi la mai multe farmacii și să întrebi dacă au... Dacă nu au, și dacă ai rețetă pentru acest medicament poți să îl comanzi la o farmacie acest medicament. Dacă există pe piața, ar trebui să îl comande. Dacă nu vor dori, încearcă la altă farmacie. Sau mai mult. Depinde...

( Farmacia pot aduce orice medicament, cu rețetă sau chiar fără rețetă, daca acesta nu exista în stocurile lor ). Iar când va ajunge, te vor contacta. Le vei lasa un nr de tel ).