| Amiir1995 a întrebat:

Buna seara.Am si eu o problema, care ma poate ajuta cu cu un sfat sau ceva de genul daca vi s-a întîmplat vreodata. Mi-a venit menstruatia acum 7 zile, primele 2 zile mi-a curs picături si de atunci îmi curge mai tare încontinuu si îmi este si putina frica sa ma duc la doctor. Vi s-a întîmplat asa ceva? Am 6 zile aproape de cînd îmi curge mult.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| MeConstantine a răspuns:

Lasa frica de-o parte si daca simti ca este ceva cu tine mergi la doctor. Faptul ca curg picaturi poate sa insemne si dereglare hormonala dar poate sa insemne mult mai mult in functie de densitatea acestora, culoarea, etc.
mERGI LA dOCTOR SI MERGI MAI REPEDE.