| love66 a întrebat:

Am o problema, si va rog sa ma ajutati macar cu un raspuns....Trebuie sa-mi vina menstruatia pe 15 iunie, dar azi in 26 mai mi-a curs un lichid albui in forma de picaturi,dar nu mult, si m-am speriat foarte tare ca nu mi s-a mai intimplat asa ceva..Imi puteti spune ce e asta, ce se intimpla?(Mentionez ca cu 2 luni in urma am luat o pastila Escapelle, poate fi si de la asta?)

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poate fi si de la pastila dar parerea mea e ca nu ar trebui sa ti faci griji, picaturile alea de care zici sunt scurgeri care sunt ceva normale[numai in caz ca au un miros neplacut ar putea fi vorba de o infectie, dar nu cred ca i cazu]

| love66 explică:

Dar urinez si foarte des...ce poate fi?