| Mirkutza99 a întrebat:

Buna! Mi-a venit miercuri menstruația și a fost normala, in sensul ca a curs sange de culoare normala și a curs destul de mult in primele 2 zile cel putin. Azi e ziua 4 și deja nu mai curge deloc(deci a ținut 3 zile), in condițiile in care de regula dura5-6 zile. Ați pățit și voi asa? E vreo problema?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu am patit.
Daca tu crezi ca-i vreo problema, de ce nu mergi la ginecolog?
Din pacate, aici nu avem medici pe forum.

| Emilian65 a răspuns:

Cred ca nu este nicio problema.

| Ilovedinero a răspuns:

Da,am pătit.Sunt menstruatii si menstruatii. Factorii care pot influenta pot sa fie si vremea, efortul fizic, alimentatia.De ex daca stai in frig iti poate gurge mult mai putin sau sa dureze mult mai putin. Daca faci efort fizic la fel. Daca in schimb se intampla la fiecare menstruatie de acum incolo si apar miros neplacut, dureri, culori ciudate da, este o problema