| Alesto93 a întrebat:

Buna seara am si eu o problema cu o durere sub limba cam orice ce mananc pe partea stanga sau dreapta ma doare ingrozitor de tare am citit pe internet despre asta si se poate sa fie glanda salivara este posibil? Mai am o problema am toata limba cu pete albe si nu stiu cum sa scap de ele faza e ca petele astea le am de cand eram mic copil am fost la doctori mi-au scris tratament dar nici un rezultat. Cu glanda am probleme tot asa de mic stiu ca luam eutirox pe atunci cand eram copil si l-am oprit prin 2009 cam asa pe acolo si asa sunt cam distrus de fel din cauza pastilelor am facut si ulcer la stomac deci tot de mic sunt bolnav si cu durerea asta de sub limba ma omoara

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai o aftă bucală, cumpăra ti de la farmacie glicerină boraxată cu stamicin, si cu un bețișor cu vata pui in glicerina si dai pe limba.