| alienware a întrebat:

Buna seara, am si eu o problema" mai delicata, pe fesa dreapta la capatul femurului am un muschi(asa se simte la palmare) care se tot misca cand stau pe scaun cand ma misc de la bazin in sus sau cand imi intind picioarele stand pe scaun si asta doar la fesa dreapta, la fesa stanga nu se misca nimic, sa fie muschiul de la fesa dreapta mai dezvoltat? la palmare se simte o mica diferenta de volum intre fesa dreapta si ce-a stanga, s-a mai intamplat cuiva? ce-ar putea fi?

Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| floriif2 a răspuns:

Fastum Gel sau Sindolor Gel sau mai intrebi la farmacie care gel e mai bun pentru intinderi sau incheieturi. Am folosit si eu Fastum Gel si ti.l recomand. Dar daca nu-ti trece pana inr.o luna eu zic sa te duci la un control happy

3 răspunsuri:
| alienware explică:

Se pot face intinderi la muschi si stand pe scaun?

| floriif2 a răspuns:

Buna! Cunosc si eu pe cineva care a avut problema asta la genunchi, dar nu era de la muschi. I se deplasase ceva. Eu zic sa-ti cumperi un gel pentru asta si daca te deranjeaza in continuare sa te duci la doctor. happy

| alienware explică (pentru floriif2):

Ce fel de gel?

| floriif2 a răspuns (pentru alienware):

Fastum Gel sau Sindolor Gel sau mai intrebi la farmacie care gel e mai bun pentru intinderi sau incheieturi. Am folosit si eu Fastum Gel si ti.l recomand. Dar daca nu-ti trece pana inr.o luna eu zic sa te duci la un control happy