| alienware a întrebat:

Buna seara, de aprox o luna am un muschi la fesa dreapta in interior care se misca iar, la palpare se misca stanga-dreapta si cand stau in sezut se misca daca misc si eu coloana vertebrala fata-spate, uneori daca stau prea mult pe scaun 2ore. incep sa simt o durere surda care se duce usor in jos pe femur, am mai observat ceva un galnglion de sub barbie de pe partea stanga este marit, marti am programare la medic, despre ce poate fi vorba?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| alienware explică:

| Helix a răspuns:

Cati ani ai? Ar putea fii nervul sciatic ...pentru siguranta un control la medicul de familie