| Cloe12 a întrebat:

Buna seara, aș avea o întrebare, mi-a întârziat menstruația 7 zile, după 7 zile mi-a venit dar nu era ca înainte, a ținut doar 3 zile. Am dureri foarte mari la coloană, greață, febră, crampe, urinez foarte des și sensibilitate foarte mare la sâni.
Am făcut un test chiar în ziua în care a trecut menstruația dar a ieșit negativ. L-am făcut prea repede? Am șanse să fiu însărcinată?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca au menstruatia, nu esti insarcinata happy