| Cloe12 a întrebat:

Buna seara, aș avea o întrebare, mi-a întârziat menstruația 7 zile, după 7 zile mi-a venit dar nu era ca înainte, a ținut doar 3 zile. Am dureri foarte mari la coloană, greață, febră, crampe, urinez foarte des și sensibilitate foarte mare la sâni.

Am făcut un test chiar în ziua în care a trecut menstruația dar a ieșit negativ. L-am făcut prea repede? Am șanse să fiu însărcinată?

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Nu.Nu ai șanse.Da©a erai însărcinata nu mai aveai menstruație.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai abut menstruatia, atunci nu ai cum sa fii insarconata. Fii linistita, sunt 0% sanse.

| An89 a răspuns:

Depinde de perioada ciclului menstrual... Dacă nu ai un ciclu regulat, nu cred că ar trebui să îți faci probleme. De regulă testul de sarcina poate fi făcut la 7-10 zile după actul sexual. Mai așteaptă câteva zile și repetă testul. Dacă menstruatia s-a declanșat nu cred că este posibil să fii însărcinată...