| Tudor_Ramona_Maria_1985 a întrebat:

As dori sa achizitonez si eu cateva cutii de Esprico pentru copilul meu de 7 ani diagnosticat cu ADHD. Am auzit de un depozit de medicamente din Braila care ar avea un pret avantajos pentru aceste comprimate. Ma poate ajuta cineva cu un nr de telefon daca mai exista acest depozit? Va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.