| jeorje a întrebat:

Ce telefon imi recomandati la un pret destul de avantajos?

9 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Nokia samsung nokia 1680 este destul de super http://blog.phoneslimited.co.uk/files/2009/02/1680-front-back.jpg de asta am eu costa vreun mil juma, desigur nu are o camera vu pixeli. nu conteaza ca ai ies ft frumoase pozele

| Aliyaa a răspuns:

Nokia 3600 slide este foarte bun are camera foto de 3. 2 mpx, face poze superbe, are cablu Usb, muzica se aude tare, are functia de inregistrare in apeluri, ii poti pune card de memorie de maxim 8 GB, este rezistent(eu l am scapat de 2 ori pe asfalt si nu a patit nimichappy )ii poti descarca teme de pe net, jocurihappy sunt foarte multumita de el il am de 6 lunihappy, bateria tine 5-6 zile si 4 zile daca il butonezi toata ziuawinking, sau samsung star.

| zanesiprintese a răspuns:

Samsung s5320 (star)

| ḭṆḠḕṙḀṠ a răspuns:

Samsung Corby

| KoWalSky a răspuns:

Samsung m200, la 260 ron are slot pentru card si camera de 1. 3 megapixel, si e si foarte rezistent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BlackBerry Curve 8320
Internet tot tacamul
asta il am si eu
si are un pret foarte avantajos

| fosa.poplitee a răspuns:

Nokia 1208

| asd a răspuns:

Siemens a 50 il gsesti la rromi cu 30 d lei

| al3exandru a răspuns:

Pai incearca la altex...eu telefoane destul de bune la preturi intre 4 si 5 mil.sau la cosmote(si un trebuie sa iti faci cartela de cosmote pentru ca cosmote este doar un magazin de vandut telefoane.chestia cu cartela este obtionala)!