| Îți dăăă ariiiipi! a întrebat:

Buna seara ^^ as vrea sa stiu unde pot gasi un cabinet de biorezonanta magnetica in Bucurestibig grin : locatie, numar de telefon si alte detalii cum ar fi pretul unei sedinte daca se poate happy si inca ceva. mai multe detalii despre aceasta opertiune : daca este de incredere, cat de precisa este sau sa imi spuna cineva care a fost la ea cum este si orice alta informatie este utila ^^ (va rog mult fara copy paste de pe diverse site-uri)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| maria a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa mergeti la o clinica medicala si sa va faceti un consult clasic la un generalist si un set complet de analize. In ceea ce priveste biorezonanta, sunt multi asa zisi specialisti cu cabinete in apartamente sau in alte zone care din pacate nu sunt in masura sa puna un diagnostic corect si pot sa inventeze si alte boli pe care nu le ai si sa mai intri in panica. Recomandarea mea: un doctor bun internist, un set complet de analize si un preot mai in varsta(la o manastire) pentru intarire duhovniceaca in cazul in care sunteti incercat de vreo afectiune, boala sau problema de sanatate. Insanatosire grabnica si multa sanatate.