| spaimaspaima a întrebat:

Cine face sport? a avut nevralgie intercostala si ia trecut si a facut din nou sport tot la intensitate maxima fara nici o problema sau sechele de la nevralgie intercostala. Multumesc mult!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| anasweety a răspuns:

Buna, Ti-a trecut nevralgia? Am facut si eu de la tuse puternica, de atunci am inceput sa simt intepaturi. Dar cat timp ai asta nu poti face sport deloc? ca eu voiam sa ma apuc de exercitii pentru tonifiere si apoi jogging jumatate de ora...