| John1988 a întrebat:

De 2 săptămâni ma zvacneste testiculul drept si este o senzație neplăcuta. Nu ma doare doar ma zvacneste si asta tot mai des. Știe cineva din ce cauza si ce trebuie sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa te duci la doctor, la un ginecolog sau urolog. Daca iti zvacneste si simti un disconfort anume precum si o usoara durere si observi ca s-a modificat aspectul testiculului, adica daca este mai lasat, mai mic, sau are o constitutie ciudata sa nu fie un inceput de prostata sau prostatita

| OmulTalentat a răspuns:

Mergi la doctor, e posibil sa ai un inceput de hematospermie

| John1988 explică (pentru OmulTalentat):

Am 29 de ani si este mai puțin probabil sa am asa ceva fiindca am citit despre ce ați spus ca as putea avea. Nu ma doare nimic doar ma zvacneste atata tot.