| visan1122 a întrebat:

Buna seara de ceva timp mi-a aparut la baza penisului, o bubita foarte moale pot sa spun, am impresia ca este un cos. Am stors aceea bubita a iesit un lichid transparent sau alb nu puteam sa imi dau seama exact insa nici un pic de sange apoi am dat cu spirt in zona aia. Nu am avut nici un fel de act sexual, bubita este doar rosie.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AlexSalling a răspuns:

Este ceva normal. Dupa ce scoti bine totul(lichidul), nu mai umbla la ea. Stiu ce-ti spun, va trece de la sine.

2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

A fost doar un cos stai linistit.

| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Un cos pare sa fi fost, ai procedat corect.Este o zona unde apar frecvent cosuri.