| MariusLaurentiu21 a întrebat:

mi a aparut un fel cos la penis, acesta se afla la baza penisului de unde incepe l am stors prima data a iesit o chestie alba, apoi dupa cateva zile s a stors el putin si l am stors de tot si mia iesit la final putin sange acum s-a marit si dupa baie a iesit putina galbeneata din cos si lam stors de tot, la fel a iesit mult puroi din ala si la final putin sange. Intrebarea mea este : cine a avut asa ceva, este cos?, de la transpiratie, de la ras, de la ce? Nu imi e frica ca am cine stie ce boala, pentru ca tot ce am facut am facut protejat si nu cu orice femeie. Imi fica sa nu se infecteze sa nu dau in altele domne fereste. ce sa fac sa il tratez eu merg 100% ca este cos nu are ce sa fie altceva. Un tratament?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Holy2010 a răspuns:

Igiena buna locala, atat poti sa-i faci si nu il mai stoarce atat. Lezezi tegumentul. Daca de la inceput il lasa-l in pace nu erai acum in situatia asta. Probabil l-ai infectat pentru ca nu cred ca inainte de a-l stoarce ti-ai spalat mainile si ai dezinfectat zona...

| SoundTapes a răspuns:

Si eu cred ca e cos, tot ce pot sa iti spun e sa nu il "sufoci". Sa stai cu niste pantaloni mai lejeri, si poate vara chiloti, ca sa poata "respira". Sa il storci de fiecare data cand vezi ca se face alb, sa nu il lasi asa. O sa isi revina la un moment dat.

Numai bine!