| girlbrushedpink3 a întrebat:

eu am inceput sa ma ingras in clasa a3a si intr-un an am reusit chiar foarte mult, si mi s-a modificat fata, s-a ingrasat si m-am schimbat radical, devenind un copil cu niste obraji dolofani, in 3a avand niste obrajori draguti si eram mult mai frumusica, eu de atunci nu am incercat sa slabesc pana anul trecut in septembrie, de atunci am slabit 15 kg, si sunt cam pe la jumatatea drumului, dar mi se pare ca la fata nu am slabit deloc sad mi-e frica ca daca continui sa slabesc pana la kg pe care le doresc sa nu mai slabesc la fata. Voare voi mai putea sa revin cu totul? nu stiu de ce mi se pare ca mi s-a latit fata din oase, e posibil? va multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Ți se pare ție.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu ştii să te alimentezi cum trebuie.
Alimentaţie săracă caloric şi mişcare te ajută mult.
Te pup!

| xDr0gs a răspuns:

O sa slabesti si la fata, stai linistita!
Evita carnea cu grasimi, carnea prajita, inabusita, fiarta.
Dulciurile inlocuieste-le cu miere!
Si fa mult sport!