| StarssBoY a întrebat:

Buna seara ma Numesc Alexandru am varsta de 22 ani si am o mare problema ca sa zic asa, problema sta in felul urmator in data de 1 noiembrie 2014, seara ma foiam ce foiam in pat,si am dat dintr-o data sa ma ridic din pat si am facut o miscare brusca a gatului adica cand am dat sa ma ridic din pat am ridicat capu sus, si din secunda urmatoarea am urmatoarea senzatia parca am niste furnicaturi pe partea din fata a gatului si parca simt o slabiciune musculara, mai pe romaneste nu mai simt partea din fata mai deloc parca si uneori ma furnica in anumite locuri si daca ma ating pe locurile acele dispar furnicaturile da numai simt deloc parca ar fi o carne moarta ........am fost la reumatologie m-a consultat,am facut o radiografie si mi s-a zis ca am un inceput de spondiloza,si m-a trimis la neurologie,neuroloaga m-a trimis la orl si mi s-a dat sa fac candidoza si nu mai stiu ce exact si mi s-a zis sa vin cu rezultatu de la orl la neurologie, acum ce e de facut? ce ar putea fi? va rog frumos ajutati-ma, multumesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
cere o punctie lombara si un rmn poate problema vine din sistemul nervos.
O zi buna.

1 răspuns:
| T0T a răspuns:

Fa ce ti s-a spus.