| FreshhhBuddy10 a întrebat:

Buna seara numele meu este Alexandru si am si eu o problema sa va povestesc cum a inceput, s-a intamplat totul pe 1 noiembrie 2014, ma foiam ce ma foiam in pat pentru ca nu ma lua somnu si am dat sa ma ridic din pat si nu stiu cum m-am ridicat de, cand m-am ridicat am ridicat capu sus, si din secunda aceea am urmatoarea senzatia simt gatu foarte slab, uneori ma furnica si daca ma ating pe acele furnicaturi numai simt gatu deloc, si numai pot scoate 2 cuvinte pe gura, nu pot sa fac nimic din cauza asta, nu am mai iesit afara de pe data de 1 noiembrie,sunt distrus,va rog frumos daca stiti ceva ce pot sa fac, sau unde sa merg spuneti-mi, am fost prin luna decembrie la spitalul sfantul pantelimon mi-am facut o radiografie, nu a iesit nimic, acum mi-am facut programare la glanda tiroida si reumatologie pe 27 ianuarie 2015, poate spuneti ca sunt nebun sau ca sa merg la pshiatru da chestia asta mi se trage din miscarea accea bruca, ridicarea din pat, multumesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| madamme a răspuns:

Consulta si un neurolog.