| Deeaale a întrebat:

Buna seara, mi-am făcut 2 piercing-uri in ureche pe da de 21 Ianuarie iar ieri am scos cerceii care mi-au fost puși deoarece ma doare urechea. As vrea sa stau 1 zi sau 2 fără, credeți ca mi se pot Închide găurile fiind atât de recent făcute?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Robertandrei4858 a răspuns:

Rana provocata de gauri cu siguranta nu e inca vindecata. nu se inchid asa de repede dar poate deveni dificil sa ii bagi inapoi, se poate inclusiv infecta.