| FataAnonima00 a întrebat:

Am o problema la urechecrying Acum câteva luni mi-am făcut încă două găuri în ureche (în afara de găurile normale) pe parcurs mi-a tot copt urechea la gaura cerceilor și doare... Am dezinfectat de multe ori cu apă oxigenată, am scos cerceii și i-am dezinfectat și nu s-a schimbat nimic. Ce pot face sa îmi treacă?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| MariaRaiven200457 a răspuns:

Eu acum vreo 6 luni mi am dat o alta gaura si tot asa am avut, imi iesea si puroi din ea. Am asteptat si am dat si cu betadina in afara de spirt care era la ordinul zilei. Acum vreo 3 zile mi am dat alta si asta s-a umflat dupa ce am curatat o ultima data si ma doare rau, habar n am ce sa i fac