| liviunm a întrebat:

Buna seara, mi-au aparut foarte multe cosuri rosii pe picioare. Cu ce sa dau sa-mi treaca? Is dureroase

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| hardspeed051 a răspuns:

Du-te la medicul tau de familie si el iti va spune cu ce Unguent sau Alifie trebuie sa te dai!

El iti va explica mai bine.