| Bibi232017 a întrebat:

Buna seara nu mai aud cu urechea dreapta de o luna si ceva din cauza betisoarelor de urechi. Azi mi.am cumparat audiclean si m.am dat de 3 ori dar degeaba... mama mi-a zis ca dupa cateva zile va avea efect. Ore e ceva de la timpan?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| LadyDee89 a răspuns:

Din cate stiu scrie pe el in cat timp isi face efectul! poate ai alta problema, mergi la un orl

| Donutssss a răspuns:

Betisoarele de urechi sunt cea mai raspandita cauza pentru "spargerea timpanului", dar sigur nu e neaparat asta in cazul tau.

Sfatul meu ar fi sa mergi la O.R.L. la o consultatie, sa vezi mai exact ce ai. Si doctorul iti va recomanda ce sa faci mai incolo, noi nu ne prea putem da cu parerea