| JasminNoir a întrebat:

Scuzati categoria gresita dar aici am mai multe sanse sa primesc un raspuns ( anul asta).

De cativa ani am probleme cu nasul, in sensul ca simteam tot timpul ca mi-e plin cu sange inchegat, si obisnuiam tot timpul sa-l bazai, pentru ca nu suportam sa-l simt asa. Intr-un final m-au dus ai mei la un medic orelist, care mi-a spus ca am o perforatie de sept ( o gaura care uneste narile cum ar veni) si ca am tot felul de cruste de sange in jurul ei. Nu stia care era cauza si m-a pus sa-mi fac analize. Alea au iesit bine: ficatul bun, colesterol bun, nu am hiv si nici sifilis ( ce a crezut doctorul ca am), deci totul a fost bine. Problema e ca nasul tot la fel imi era si nu stiam de ce. Mi-a dat antibiotic pentru 10 zile si alea m-au facut sa ma simt mai bine, dar dupa ce am intrerupt tratamentul iar au inceput problemele. Acum m-a trimis sa fac o radiografie, dar sunt atat de ingrijorata in legatura cu asta. Oare ce ar putea fi? Am tot timpul nasul plin cu acele cruste si ma deranjeaza cumplit. Si punand mana acolo nu fac decat sa fie mai rau. Nu stiu ce se intampla. Voi ce parere aveti? A mai patit cineva ceva de genul? Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Mary877 a răspuns:

Trebuie sa te duci la un O.R.L